رموز موفقیت طراحی سایت هنری برای هنرمندان

طراحی سایت هنری

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
( تعداد رای 6, میانگین: 4٫17 از 5)
Loading...
ایده، خلاقیت و رعایت اصول گرافیکی مهمترین المان های تاثیرگذار در طراحی سایت هنری و طراحی برای هنرمندان و قشر هنری می باشند، ترکیب بندی و طراحی UX و UI سایت هنرمندان می بایست بسیار خاص و متفاوت از سایت های دیگر باشد و الزاما باید متناسب با زمینه فعالیت و هنر هنرمند طراحی شود.

با این وجود که غالبا هدف از داشتن سایت کمک به فروش محصولات به عنوان رسانه ای قدرتمند و رعایت اصول طراحی سایت می باشد اما در طراحی هنری الزاما سایت کارآمد بر اساس هماهنگی و هارمونی بصری و تاثیرگذاری احساسی و زیبایی شناختی طراحی می شود و استفاده از هنر در تاثیرگذاری نقش بسیار مهمی در موفقیت سایت هنری خواهد داشت، در سایت هنری، محصولی که صرفا جهت فروش باشد وجود ندارد همه چیز حتی محصولات هنرمند اگر به منظور فروش باشد در ابتدا به منظور بالابردن بینش و درک بهتر مسائل و فلسفه زندگی و ارتقاء درک زیبایی شناختی تولید شده است، با این تفاسیر جلوه های بصری و ایده پردازی و خلاقیت در سایت هنری، به عنوان مهمترین عوامل در اغوا گری و تاثیرگذاری، میبایست همچون اکسیری مدهوش گر عمل کرده و مخاطبان را برای مدتی مسحور خود نمایند.

طراحی سایت هنری برای هنرمندان

سایت هنری و خلاقانه برای هنرمندان

سایت هنری می بایست به دست هنرمندان و افرادی مسلط به امور و مبانی هنر طراحی شود زیرا که باید در بین قشر هنر دوست و مخاطبان هنرمندان تاثیر گذار بوده و ایفای نقش کند.

مواردی که الزاما باید در طراحی سایت هنری وجود داشته باشد:

 • شکستن تابوها و روتین ها در سایت هنری
 • استفاده از خلاقیت و ایده پردازی در سایت
 • کنار گذاشتن باید ها و نباید ها در طراحی
 • ترکیب بندی متفاوت با حفظ ساختار های اساسی و لازم سایت
 • شگفت زده نمودن مخاطبین با ایجاد نکات ریز در جزئیات طراحی
 • عکاسی آوانگارد و متفاوت از هنرمند و استفاده از آن در سایت
 • استفاده بهینه از قابلیت های مالتی مدیای وب سایت
 • استفاده از سبک های هنری و جنبش های هنری و تلفیق و یا استفاده از یکی از این سبکها متناسب با سبک هنرمند سفارش دهنده سایت
 • و در نهایت عبور از تمامی مرزهای تعریف شده که نشانه جسارت، اطمینان و درک بالای تیم ایده پرداز و سفارش دهنده دارد

طراحی سایت کارا با در اختیار داشتن هنرمندان گرافیست و ایده پردازان و دست اندرکار در جامعه هنری کشور توانسته قدمی کوچکی در طراحی های ابداعی و متفاوت برای هنرمندان و مشاهیر ایران زمین بردارد و سعی دارد تا همیشه بهترین و بالاترین خدمات را برای جامعه هنری کشور داشته باشد.

با توضیحات بالا به این تنیجه میرسیم که تنها قشری از جامعه که نباید از قالب های آماده و طراحی های از پیش تغیین شده استفاده نمایند هنرمندان هستند لارم به ذکر است ما برای طراحی هنری در گروه کارا برنامه ویژه داشته و سعی در پدید آوردن ظرافت ها و جلوه های تازه ای در این نوع طراحی داریم. البته این نکات به این معنی نیست که سایت هنری نباید به منظور جذب مخاطب بیشتر و افزایش ترافیک سایت به کار رود بلکه به این معناست که جامعه هدف این سایت کاملا با سایت های دیگر متفاوت می باشد.

ما افتخار داریم که در جمع مشتریان کارا بررگمردان و هنرمندان بزرگی هستند که به  ایده ها و خدمات ما اعتماد نمودند و امروز تیم کوچک کارا را قابل دانسته و دیگر نه به عنوان مشتری بلکه به عنوان همراه در کنار ما هستند تا ما به وجودشان افتخار کنیم.

 

1 پاسخ
 1. shahrooz sanai
  shahrooz sanai می گوید:

  کاملا از مطلبی که نوشته شده معلومه که اطلاعات هنری خوبی از طراحی سایت هنری دارید، بنده نقاش هستم و به زودی برای سفارش طراحی وب سایت تماس می گیرم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *