طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
( تعداد رای 9, میانگین: 3٫89 از 5)
Loading...

در این روزها تعداد زیادی از اشخاص، محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو کرده و در مورد آن کسب اطلاعات می نمایند. پر واضح است، تجارتی که دارای طراحی سایت شرکتی مناسب باشد و از طریق رسانه ای قدرتمند و کارآمد خدمات و محصولات خود را معرفی نماید، سهم بیشتری از جذب مشتریان بالقوه را توسط طراحی سایت خود خواهد داشت و افراد بیشتری با آن شرکت تماس خواهند گرفت. به جز این مورد یک سایت شرکتی مناسب و کارا می تواند در بیشتر شدن مشتریان وفادار کارآمد بوده و در فرآیند برندیگ یاری رسان مهمی باشد. به اینصورت که سایت های شرکتی که طراحی و رابط کاربری جذاب داشته باشند و یا ارائه کننده خدماتی باشند که نیاز مشتریان را به بهترین شکل ممکن پاسخ می دهد، می توانند به کرات مشتریان مختلف و یا ثابتی را هر روزه به سایت کشانده تا فرصتی ایجاد شود و شرکت ها جدیدترین خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند.

 

چگونه سایت شرکتی کارآمد طراحی کنیم؟

طراحی سایت شرکتی به منظور و اهداف مختلفی صورت می گیرند. که به شکل عامیانه می توان به اهدافی مانند طراحی وب سایت به جهت ایجاد کاتالوگ و پرزنتیشنی آنلاین و در دسترس، طراحی سایت شرکتی به منظور ارائه خدمات به مشتریان و کاربران و ارائه پشتیبانی 24 ساعته و بی وقفه و همینطور طراحی سایت با هدف ساختن مشتریان وفادار و بوجود آوردن بسترهایی مانند باشگاه طرفداران و مشتریان، سیستم های گارانتی و خدمات پس از فروش، راهنمای آنلاین و …

در سال های آغازین اینترنت مدیران شرکت ها بر این باور بودند که صرفا طراحی سایت شرکتی و داشتن پرتالی جهت معرفی شرکت برای آنها کافی خواهد بود و این مسئله گامی محکم و استوار در جهت حضور در بازار اینترنتی خواهد بود، اما تحقیقات بازاریابی و سودآوری بسیار بالای این بستر کمک نموده تا در یابیم به تنهایی داشتن سایت شرکتی برای رسیدن به سودآوری کافی نخواهد بود و یک سایت ناکارآمد که صرفا خدمات و محصولات را معرفی می کند ممکن است کمک چندانی به موفقیت کسب و کار در حوزه آنلاین نداشته باشد و برای توسعه برند و معرفی همه جانبه آن کفایت نخواهد نمود. از آن رو که صرفا داشتن یک وب سایت عادی در اینترنت موثر نخواهد بود و به خودی خود بر روی شرایط کسب و کار تاثیر آنچنانی ندارد. به منظور دیدن نتایج  این بستر پر سود نیاز به کار کارشناسی شده و برنامه مدون و مشاوره با متخصصان این امر دارد. در نتیجه شرکت هایی در فضا و بستر اینترنت سهمی از بازار خواهند داشت که بر آن باشند که با اخذ تصمیمات جسورانه و هوشمندانه بتوانند رسانه ای قدرتمند پایه ریزی کرده و بالا ترین بهره وری را از آن انتظار داشته باشند و از سود آوری و سهم بیشتر استفاده نمایند.

در دنیای امروز اقتصاد، شیوه های بازارایابی کارا و موثر حرف نخست را برای ابقاء و سود آوری شرکتها می زند. از این رو در اختیا داشتن وب سایت کارا و توانمند به منظور فریاد زدن خدمات و ویژگی ها و معرفی شرکت در پر پتانسیل ترین رسانه اینترنت، مهمترین نیاز هز استراتژی بازاریابی و برنامه موفقیتی می باشد.

 

کارا وب سایت چگونه به این نیازها پاسخ داده است؟

گروه طراحی وب سایت کارا به عنوان یکی از موفق ترین ها در طراحی سایت شرکتی مختلف و طراحی استراتژی و راهبردهای مناسب برای توسعه بازار و سود آوری بیشتر و همچنین تولید محتوای مناسب و تخصصی و سئو سایت پکیجی را تحت عنوان پکیج موفقیت طراحی نموده که بدون شک راه گشا و کاربردی است و نتایج درخشانی را به ارمغان خواهد آورد.

تولید محتوای متنی و گرافیکی یکی از مهمترین این خدمات برای سایت های شرکتی به شمار می رود، شرکتی که محتوای کاربردی و بدردبخور داشته باشد پس متخصص است، این تصور و نظری است که همه ما در مواجهه با سایتهایی که مطالب تخصصی و مفیدی برای ما در نظر گرفته اند داریم. تولید محتوای کاری دشوار و زمان بر است پس شما کار تولید را انجام دهید و این مقوله تخصصی را به متخصصان کارا بسپارید و طراحی وب سایت شرکتی مناسب و در خوری داشته باشید.

یکی دیگر از خدمات گروه طراحی سایت کارا، ارتقا رتبه سایت در گوگل (سئو سایت) به ازای کلید واژه های است که مبین فعالیت ها و خدمات شرکت شما می باشند. شما با ارتقا رتبه سایت خود  در گوگل قادر خواهید بود خدمات خود را به جامعه هدف مستقیم خود که به دنبال شرکت هایی هستند که نیازشان را برآورده کند معرفی نمایید، این ویژگی بهینه سازی و سئو سایت است که این حجم از سود آوری را روانه شرکتهای محدودی نموده است، اگر هنوز بیلبورد خود را در صفحه اول گوگل نصب نکرده اید این کار  را به متخصصان و کارشناسان گروه طراحی وب سایت کارا محول نمایید و نتایج و سودهایی که در انتظار تجارت شما هستند را  هر چه سریعتر به خود اختصاص دهید.

شما حتی اگر  محتوای مناسب و بسیار مفیدی را داشته باشید اما سایت شما بازدید کننده نداشته باشد عملا هیچ اتفاقی صورت نگرفته مانند آشپز ماهر و کارکشته ای که فقط در خانه اش آشپزی میکند و رستوران ندارد و یا رستورانش در ورودی و ویترین ندارد،

دو شیوه موثر  در بالا رفتن بازدید کنندگان وب سایت شرکتی

روش نخستین بدون شک سئو سایت و حضور در صفحه اول گوگل است، و روش دوم انجام شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی علی الخصوص بارازیابی شبکه های اجتماعی، نمونه کارها، سوابق و حتی نام شرکت کارا وب سایت گویای این مطلب است که ما علاقه مند و معتقد به وب سایت های کارآمد و کارا هستیم.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی در  کارا وب سایت:

طراحی قالب اختصاصی و طراحی شده سایت شرکتی به فراخور نوع محصول و خدمات

طراحی تجربه کاربری و طراحی گرافیک سایت با مشورت کارفرما

پویا نمودن وب سایت و امکان به روز نمودن محتوای سایت به سادگی همراه با آموزش

طراحی و برنامه نویسی با استفاده از زبان  PHP

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو (Responsive) مطابق با نسخه های مختلف گوشی و تبلت

جهت مشاوره درمورد قابلیت ها و امکانات طراحی وب سایتهای شرکتی با مشاوران کارا وب سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان  این شرکت به منظور رسیدن به سایت پر فروش و کارا بهره مند شوید. از رقبا پیشی بگیرید و برای طراحی سایت شرکت، تولید محتوای منحصر به فرد و سئو سایت اقدام کنید، موفقیت در انتظار ماست.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *