حمایت گوگل از استارت آپ ها از طریق گوگل استارت آپ (Google Startup)

حمایت گوگل از استارت آپ ها با گوگل استارت آپ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
( تعداد رای 9, میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...

وب سایت گوگل استارت آپ (Startup Google)، وب سایتی جامع از اطلاعات مفید برای استارت آپ ها و شرکت های نو بنیان است که امروز بصورت رسمی آغاز به کار نمود و از این پس این ابزار قدرتمند و اطلاعات جامع، کاربردی به منظور کمک به استارت آپ های جدید، در خدمت تمامی مدیران و برنامه ریزان شرکت های نوپا و استارت آپ ها (StartUp) خواهد بود.

به خوبی نام این سایت (گوگل استارت آپ) گویای کاربری آن می باشد. Android Studio, Analytic, Google Hire, Google Map  و بسیاری خدمات و اطلاعات و آموزش های دیگر از جمله خدماتی هستند که گوگل بصورت متمرکز در اختیار کسب و کارهای نو پا قرار داده است. گوگل در سایت گوگل استارت آپ با ایجاد امکانات گسترده و استفاده از قابلیت ها و امکانات پیشین خود قصد دارد یک راهنمای جامع برای کسب و کارها و موفقیت آنها ایجاد نماید که پیشبینی ها حاکی از آن است که به سهولت این کار انجام شدنی خواهد بود.

بعضی از این ابزارها به منظور کمک به راه اندازی و طراحی سایت و موفقیت در فضای آنلاین بوده و بعضی از آنها به منظور ارتقاء سئو سایت و اکثر آنها برای کمک به برنامه ریزی و آمار گیری و آماده سازی راهبردهای لازم برای رسیدن به موفقیت استارت آپ ها می باشد.

در این سایت راهکارها و راه حل هایی جهت مدیریت استارت آپ ها ارائه شده است.

در این وب سایت نکات مهمی از نحوه مدیریت و موفقیت وب سایت های نیز گنجانده شده، هدف اصلی گوگل از راه اندازی ایده گوگل استارت آپ ، کمک به کسب و کارها و استارت آپ های (StartUp) کوچک است، و تمامی استانداردها و اصول پایه گذاری و راه اندازی کسب و کار جدید در آن آموزش داده شده و به راحتی قابل دسترس می باشد. نحوه رهبری، نکات مدیریتی، راهکارهای بازاریابی، استخدام و تبیین استراتژی مهمترین نکات آموزش داده شده در این سایت میباشد که برای رسیدن به این اطلاعات از مدیران مطرح و با تجربه گوگل و شرکت های تابعه گوگل استفاده شده و کاملا کاربردی و به روز میباشد.

پیش بینی می شود که سایت استارت آپ گوگل و ایده منحصر به فرد و قدرتمند آن تا چند سال دیگر چهل هزار شغل ایجاد نموده و حدود چهار میلیارد دلار به سرعت افزایش سرمایه داشته باشد.

برای بازدید و استفاده از گوگل استارت آپ معتبر و جامع و به منظور راه اندازی کسب و کار جدید و استارت آپ و استفاده از ابزارهای قدرتمند و آموزش های استاندارد گوگل به سایت startup google مراجعه نمایید.

گروه طراحی سایت کارا

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *