اهمیت سئو و بهینه سازی سایت و بیلبوردی برای 21 میلیون نفر

اهمیت سئو سایت و حضور در صفحه اول گوگل، در برندینگ و فروش بیشتر:

برای این که به نقش سئو سایت در روند موفقیت کسب و کارها پی ببریم، نباید فراموش کنیم که بسیاری از تجارتهای بزرگ جهان یا برای تبلیغ و معرفی محصولاتشان به مشتریان از اینترنت استفاده میکنند و یا اینترنت تنها راه بازاریابی محصولاتشان است. این امر دلایل متفاوتی دارد و مهمترین آنها، میل شدید کاربران و خریداران به مطالعه و کسب اطلاعات در مورد محصول مورد نیازشان از طریق اینترنت میباشد و قطع به یقین در این حالت سایتهایی که در نتایج جستجو در ردیف بالاتری قرار داشته باشند شانس دیده شدن کسب و کارشان را مانند یک واحد تجاری فاخر و بزرگ با ویترینی زیبا افزایش خواهند داد. با نگاهی اجمالی به این دلایل پی می بریم که سئو سایت یکی از مهمترین عوامل بر موفقیت و برندینگ کسب و کارها می باشد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت و بهینه سازی سایت

بهینه سازی و سئو سایت، رزرو بیلبوردی با 21 میلیون بیننده

طبق آخرین آمار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعداد 21 میلیون کاربر فعال اینترنت در سال 1393 در ایران وجود داشته است، که این رقم نشان دهنده رشد بسیار بالای تعداد کاربران نسبت به سالهای گذشته است. این آمار ثبت شده بیانگر گستردگی بازار در بستر اینترنت و مبین اهمیت توانایی رقابت وب سایت در فروش و معرفی محصولات است، بی شک اکثر کاربران اینترنت از گوگل برای رسیدن به نتایج و خواسته های خود استفاده می کنند و این نکته بیان گر اهمیت سئو سایت و رزرو بیلبوردی با 21 مسلیون کاربر خواهد بود.

بدیهی ست غفلت از فضای پر کاربر و پرسود وب سایت و اینترنت، میتواند تجارت ما را در مقایسه با رقبا به انزوا کشانده و نتیجه آن پایین آمدن درآمد و حتی ورشکستگی تجارتمان باشد؛ در مقابل، عملکرد هوشمندانه و تصاحب میزان بالاتری از این فضا (با انجام فرآیند سئو سایت به شکل حرفه ای) میتواند گام مهمی در جهت پیشرفت و توسعه مداوم اهداف تجاریمان به شمار آید.

بهینه سازی و سئو سایت بهترین و کم هزینه ترین راه برای دیده شدن در اولین نتایج جستجوی گوگل است که باعث خواهد شد تجارتمان، بدون صرف هزینه های هنگفت برای تبلیغات، شناسانده شده و محصولات و خدماتمان با بالاترین راندمان در معرض دید قرار گیرد و به این ترتیب شانس فروش محصولات و خدماتمان به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

سئو سایت و افزایش بازدید از طریق بهینه سازی سایت

افزایش بازدید از طریق بهینه سازی سئو سایت:

بهینه سازی و سئو سایت یکی از مهمترین مراحل طراحی وب سایت می باشد، نکته ای که می تواند روزانه چند صد یا حتی چندین هزار بازدید کننده را به وب سایت ما راهنمایی کند و شانس فروش و افزایش مخاطب را به شدت افزایش دهد. با اختصاص دادن میزان ناچیزی از بودجه تبلیغات آفلاین و غیر اینترنتی به سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، به راحتی می توانیم رسانه ای اختصاصی ایجاد نماییم تا هر زمان که نیاز باشد بتوانیم محصولات جدید و یا خدماتمان را در سایت و رسانه خود، بدون پرداخت هیچ هزینه ای، معرفی نموده و فروش تمامی محصولاتمان را تضمین کنیم.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش ترافیک سئو و بهینه سازی سایت

سئو وب سایت (Search Engine Optimization) چیست؟

سئو (SEO) که مخفف واژه “Search Engine Optimization” است به درک صحیح معیار و الگوریتم جستجو و نمایش نتایج در موتورهای جستجو گفته می شود. به کمک این درک صحیح و دانش کافی از آن قادر خواهیم بود به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بپردازیم.

بدون شک به دلیل تعداد بسیار بالای کاربران گوگل و قدرت این موتور جستجو، هدف همه ما بهینه سازی سایتمان برای گوگل است و بنابراین ما نیز سعی داریم بیشتر تمرکز خود را بر روی همین موتور جستجو قرار دهیم. البته تیم طراحی وب سایت کارا توان سئو سایت ها را برای تمامی موتورهای جستجو دارد و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی معروف دیگری همچون بینگ Bing، یاهو Yahoo و یاندکس Yandex را نیز در کنار گوگل انجام خواهد داد.
سئو وب سایت عبارت از الگوریتم های است که بر مبنای آنها گوگل قادر به تشخیص اهمیت و ارزش گذاری واژه جستجو شده و نمایش صفحات و وب سایتهای مرتبط با آنها ست تا در نتایج سرچ نشان داده شوند و همچنین مجددا همین الگوریتم ها و سئو سایت است که بر اساس آن گوگل، تصمیم می گیرد اولویت و ترتیب قرارگیری این سایتها در نتایج جستجو به چه ترتیبی باشد. باید گفت که نتایج سرچ توسط کارکرد مجموعه الگوریتم های گوگل تعیین می شود و به صورت دائمی توسط گوگل بروز رسانی می شوند و الگوریتم های جدید الگوی های جدیدی را تشکیل می دهند، به همین دلیل باید سعی شود تا سئو سایت، به کارشناس معتبر و متخصصین این امر سپرده شود که مسلط به الگوریتم ها هستند.

© سئو سایت مهمترین مولفه در رتبه جستجوی وب سایت می باشد و توجه به این مهم میتواند میزان فروش و سود کسب و کار شما را به کلی متحول سازد.

بهینه سازی و سئو چیست؟

وب سایت باید توسط کارشناس و متخصصی که مسلط به الگوریتم های گوگل است سایت را سئو نموده و به گوگل معرفی نماید، به طوری که این موتور جستجو مطالب و محتویات آن سایت را در مقایسه با دیگران، مفید تر و دارای انطباق بیشتری با جستجوی انجام شده تشخیص داده و آن وب سایت را در نتایج جستجو به رتبه بالاتری انتقال دهد تا به این ترتیب سایت در معرض دید کاربران بیشتری قرار گیرند.

معیارهای متفاوتی در جستجوی گوگل نقش دارند که تعدادی از آنها را میتوانید در وبلاگ طراحی وب سایت کارا مطالعه نمایید. اما سایر موارد به دلیل تعدد بالا و تفاوت وب سایت ها براساس اهداف و کسب و کارهای گوناگون، قابلیت انتقال از طریق وبلاگ را ندارند و آموزش آنها تنها از طریق تفکیک جزئیات و عوامل تعیین کننده امکان پذیر است.

تاثیر سئو سایت بر سودآوری و آسیب شیوه های غیر اصولی سئو

بهینه سازی سئو چگونه به فروش کمک خواهد نمود:

نکته اساسی در درک صحیح علت اهمیت بهینه سازی سایت و سئو سایت، قابلیت بی نظیر و کلیدی سئو در افزایش فروش است. سئو سایت میتواند با افزایش بازدید کننده و دیده شدن وب سایت توسط افرادی که احتمالا مخاطب محصول و یا خدمات ما هستند کمک شایان ذکری به فرآیند فروش نماید.

در ابتدا این مطلب و برای اشاره به یکی دیگر از مزایای سئو سایت، باید به این سوال که چرا جذب مخاطب از طریق وب سایت و موتور جستجوی گوگل بهتر از جذب آنها از طریق رسانه های دیگر است؟ پاسخ داده شود، در جواب باید گفت: فروش زمانی اتفاق می افتد که محصول در زمان درست و به شخص درست معرفی گردد، چراکه فروش به اشخاصی که به دنبال خدمات و یا محصول مورد نظرشان هستند کاری به مراتب ساده تر است و اگر در آن لحظه حساس بتوانیم خود را در معرض دید آنها قرار دهیم به احتمال زیاد در رقابت با سایرین و حتی رقبای قوی تر، شانس بیشتری برای فروش محصولاتمان خواهیم یافت.

از آنجایی که روز به روز بر تعداد افرادی که برای خرید اقلام مورد نیازشان، حتی مایحتاج روزمره، به گوگل مراجعه می نمایند افزوده می شود، بهینه سازی و سئو سایت نقش موثر و بسیار مهمی در بازاریابی و فروش بالاتر محصولات دارد.

سئو سایت و فروش بیشتر و سود آوری

سئو سایت و فروش بیشتر و سود آوری

آیا سئو سایت، میتواند برای نتایج جستجو مخرب باشد؟

صد البته که اگر اطلاعات و دانش تیم سئو سایت به روز نباشد میتواند تاثیر مخرب و جبران ناپذیری بر سئو سایت داشته باشد، تا آن جا که کارشناسان اصولی و مطلع را مجبور به تغییر دامنه و پارک کردن دامنه قبلی بر روی دامنه جدید کند، چراکه هزینه اصلاح مجدد دامنه قبلی ممکن است بسیار هنگفت و انجام این کار بسیار زمانبرتر از انجام فرآیند بهینه سازی برای یک دامنه جدید باشد.

بهینه نکردن سایت بهتر از بهینه سازی اشتباه سئوی سایت است:

به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن فرآیند انجام بهینه سازی سایت و همچنین با توجه به تغییران و آپدیت های مداوم الگوریتم های جستجوی گوگل، بهینه سازی سئو سایت برای این موتور جستجوگر هوشمند، نیازمند اطلاعات جامع و بروز است و عدم تخصص کافی در این زمینه باعث خواهد شد یک سایت از نگاه گوگل، سایتی ضعیف و کم بازده به نظر آید.

عملکرد و وجوه تمایز گروه طراحی وب سایت کارا در فرآیند سئو و بهینه سازی سایت:

  1. توجه به رقبای محصول مشتریان و آنالیز آنها و تعیین میزان قدرت سایتهای آنها در کلید واژه های مختلف و تنظیم سئو بر اساس آن
  2. یافتن بهترین و مهمترین کلید واژه ها در شغل و تجارت مشتریان و قرار دادن تمرکز بر روی آنها و بهینه سازی سایت بر مبنای کلید واژه های موثر
  3. بهینه سازی سئو سایت با کمک ابزارهای حرفه ای و کارآمد
  4. مهمترین ویژگی ما داشتن تیمی پویا و با تجربه در شناخت سئو و بهینه سازی سایت است
  5. ما کار خود را گارانتی خواهیم نمود و تا نرسیدن به نتیجه دلخواه کنار شما خواهیم ماند